Menu:

 

ABOS

Sumcařův svět

BetisBaits - nástrahy pro mořský rybolov

Rybářské potřeby Párys

Server
Rybarskadovolena.cz

Aktuality

 
Archiv starších aktualit

Ubytování

Ubytování nabízíme v tradičním norském dřevěném domě s kompletně vybavenými apartmány. Nástup do apartmánů je 1. den nejdříve ve 14 h (pokud není předem dohodnuto jinak), poslední den pobytu musí být apartmán vyklizen během dopoledne. Fotografie objektu, ubytování, plány apartmánů ap. najdete ve fotogalerii.

Stručná charakteristika apartmánů:

Apartmán A ( termíny a ceny calendar)
pro 4 osoby. Umístěn v přízemí, velká kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj s možností 1 přistýlky na rozkládací sedací soupravě, ložnice se 2 klasickými  (200x90 cm) dřevěnými palandami.38 m2.

Apartmán B ( termíny a ceny calendar)
pro 4 osoby, přízemí. Kuchyně s  menším jídelním koutem, obytná část s možností přistýlky jako v apartmánu A je průhledem spojená s kuchyní, ložnice je se dvěma tzv. norskými palandami (dolní lůžko š. 120 cm, horní 80 cm). 33 m2.

Apartmán C ( termíny a ceny calendar)
pro 4 osoby, přízemí. (apartmán lze využít až pro 6 lidí, pro více info kontaktujte naši kancelář).Velká kuchyně s jídelním koutem, velká ložnice se 2 postelemi a 1 klasickou palandou. V přístěnku odděleném příčkou 1 klasická palanda (pro případného 5. a 6.hosta). 42 m2.

Apartmán D ( termíny a ceny calendar)
pro 8 osob. 1. patro. Kuchyně, velká obytná jídelna, 3 samostatné ložnice - 2 s jednou postelí a palandou, třetí s 1 klasickou palandou, 62 m2 + venkovní terasa cca 7 m2.

Základní vybavení:

Každý apartmán má standardně vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout), kuchyni s potřebným vybavením (sporák, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí, lednička), jídelní a obytný kout a ložnici. Ke každému apartmánu přísluší i dostatečná mrazicí kapacita na úlovky a zapůjčení 1 lodě pro 4 osoby (pro apartmán D dvou lodí). Povlečení si můžete vzít vlastní, nebo je možné si ho objednat (viz doplňkové služby). Není problém přijet i s malými dětmi, pro mrňouse máme i jídelní židličku, pro větší děti trampolínu, houpačku, petangue, kroket. Je také zajištěno wifi připojení v ap. A,B,D, v ap. C funguje jen na několika místech.

Krytá filetárna s tekoucí vodou kousek od domu na břehu moře je umístěna v originálním starém naustu a můžete si zde také uložit své rybářské vybavení, pláštěnky ap. . K dispozici je rovněž venkovní posezení,  gril, ohniště s roštem i malá udírna., parkuje se přímo u domu. V základní ceně za apartmán je i spotřeba elektřiny, vody a likvidace odpadků, případně rezervace a objednávka trajektu, pokud budete požadovat tuto službu od naší CA.

V suterénu domu je prostor pro sušení mokrých svršků a v případě zájmu můžete použít i domovní prádelnu.

Po celou dobu pobytu je vám k dispozici český správce.

 

Bookmark and Share