Menu:

 

ABOS

Sumcařův svět

BetisBaits - nástrahy pro mořský rybolov

Rybářské potřeby Párys

Server
Rybarskadovolena.cz

Aktuality

 
Archiv starších aktualit

Lodě

Na základě dlouholetých zkušeností jsme pro vás vybrali osvědčené klasické rybářské lodě v délce 17-20 stop a s motory 25 a 80 HP.Velké lodě se silnějšími motory je nutné si včas objednat (viz ceník). Více fotografií lodí najdete ve fotogalerii.

Každá loď je vybavena echolotem, námořní mapou s vyznačením hloubek, držáky prutů, gafem, záchrannými vestami, nádobou na úlovky, úvazy a dalším potřebným vybavením. S obsluhou a údržbou lodě vás na místě seznámí správce, který vám také zajistí potřebné množství PHM. Benzin do lodí se platí v NOK dle aktuálních cen.

Cena za zapůjčení kompletně vybavené lodě je daná typem lodě, blíže viz aktuální ceník. V každém případě se skládá vratná kauce na případně způsobené škody za apartmán a za zapůjčení lodi, v případě zapůjčení rybářských prutů i za tyto pruty. Výše kauce je uvedena v ceníku, může být složena v Kč, nebo v  ekvivalentu v EUR či NOK. Doporučujeme uzavřít v rámci cestovního pojištění i připojištění na způsobené škody, abyste se vyhnuli případným komplikacím.

Prostudujte si prosím též Obecná pravidla pro provoz lodí na moři - viz dokumenty ke stažení.

Rana 17 stop 

Bookmark and Share