Menu:

 

ABOS

Sumcařův svět

BetisBaits - nástrahy pro mořský rybolov

Rybářské potřeby Párys

Server
Rybarskadovolena.cz

Aktuality

 
Archiv starších aktualit

Ryby a rybaření

Pro úspěšný rybolov je v této oblasti řada příznivých faktorů: Golfský proud, pohyb vod mezi několika velkými fjordy, které se zde setkávají (Korsnesfjord, Halsafjord, Arsundfjord, Freifjord), blízkost rybářsky velmi atraktivních sundů a také otevřeného moře. Proto zde nacházejí menší ryby dostatek potravy a za nimi putují vyhlášení predátoři, kteří jsou cílem a snem všech sportovních rybářů.

Velmi důležitá je také skutečnost, že malý boční fjord, kde je náš kemp, je chráněn ze západu i severu, takže se ještě ani při hodně větrném počasí nestalo, aby rybáři nemohli vyjet na vodu.

Pro sportovní rybolov na moři nepotřebujete žádnou povolenku! 

Řidiči lodí s datem narození 1.1.1980 nebo mladší musí v Norsku k řízení lodí delších než 8 metrů nebo vybavených motory o výkonu nad 25 HP být držiteli mezinárodně platného oprávnění k řízení motorových lodí výše uvedených parametrů (kapitánský průkaz), které obsahuje potvrzení o složení zkoušky z pobřežní navigace. Oprávnění k řízení motorových lodí vydaná mimo Norsko, musí být v souladu s norskými předpisy a musí být v anglickém jazyce (případně v jazyce jedné ze skandinávských zemí). Každý řidič motorové lodě musí respektovat místní předpisy upravující kotvení, plavbu a provoz lodí

Přečtěte si více o:

Bookmark and Share