Menu:

 

ABOS

Sumcařův svět

BetisBaits - nástrahy pro mořský rybolov

Rybářské potřeby Párys

Server
Rybarskadovolena.cz

Aktuality

 
Archiv starších aktualit

Otázky a odpovědi

Na tomto místě se dočtete odpovědi na nejčastější otázky, které řešíme (nejen) se zákazníky.

Nejčastěji na téma: ubytování, kapacity, nestandardní termíny a spolujízda, vybavení, lodě, motory, rybolov, zapůjčení náčiní, doprava, trajekty, letenky ...a jaké bude počasí? :)

V případě, že jste na našem webu, ani na této stránce nenašli odpověď, určitě nás kontaktujte. Užitečné odpovědi zveřejníme opět tady pro všechny.

 


Otázka: Kde je diskuse?
Odpověď: Ano, na tomto místě bývala diskuse (neustále napadaná automatickými spamy). Proto ji aktuálně  nahrazuje tato sekce. Naši fanoušci, nebo kdokoli další, kdo chce podebatovat, má možnost v rámci našich Facebook stránek.

 

Otázka: Je možné se k vám dostat letecky?
Odpověď: Přišla nám řada dotazů k možnosti letecké dopravy. Základní info najdete na www.norwegian.no. Linka létá z Prahy do Molde nebo doTrondheimu, odkud vás dovezeme. Přestupuje se v Oslu, takže cesta je komplikovanější a také o dost dražší, než bývala. Pokud potřebujete bližší info, napište nebo zavolejte.

Otázka: Lze délku pobytu upravit mým potřebám, pokud mi nevyhovují běžné termíny v uváděném termínovém kalendáři?

Odpověď: termín vám rádi přizpůsobíme, pokud to nenaruší související pobyty. Takže při speciálním požadavku platí dvojnásob: řešit to čím dříve, tím lépe.

Otázka: Jak jsou z hlediska času upraveny nástupy do apartmánů?

Odpověď: tak, jak je to obvyklé jinde. V průběhu dopoledne uvolní odjíždějící hosté apartmán, aby mohl být uklizen a připraven pro další návštěvníky.  Ti se mohou ubytovat nejdříve ve 14 h, v jiném čase pouze po předchozí domluvě.

 

Otázka: Je u vás nějaká možnost internetu? Je tam wifi?
Odpověď: ANO, k dispozici je signál wi-fi, pokrývající (s různou silou) defakto všechny 4 apartmány. Wifi je u nás ZDARMA.

Otázka: Chci jet, ale jsem sám, hledám parťáky na ubytování či spolujízdu, pomůžete mi?
Odpověď: Určitě se nám ozvěte, klidně zveřejníme vaše požadavky na našem webu a propojíme více zájemců.

Otázka: Jak máte výkonné motory u lodí? Na stránkách uvádíte sílu motorů u lodí 25-80 HP (koní), opravdu tomu tak je?
Odpověď: Ano, s motory je to opravdu tak, "nejslabší" jsou 25 HP a další jsou silnější. Se sedmnáctistopou Ranou a 4 chlapy jedou slušně a máte tam i výkonovou rezervu, když potřebujete rychle. Větší lodě (19 a 21 stop) mají silnější motory - blíže viz aktuální ceník.

Otázka: Domluvím se u vás v kempu česky?

Odpověď: Ano, vždy je vám k dispozici český správce.

Bookmark and Share